Drenica Hackers GrouP

Drenica Hackers Group
 
ForumForum  Drenica-HackersDrenica-Hackers  PytësoriPytësori  KërkoKërko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kthehen në punë edhe dy policë serbë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Armend
Admin
Admin
avatar

Numri i postimeve : 433
Poenat e Antarit : 1591
Thanks : 16
Join date : 24/03/2009
Age : 26
Location : Kosova, Prishtin

MesazhTitulli: Kthehen në punë edhe dy policë serbë   Wed Jun 17, 2009 12:14 pmPolicisë së Kosovës janë kthyer edhe dy pjesëtarë të tjerë të komunitetit serb, të caktuar në detyrat zyrtare në stacionin policor në Kamenicë, rajoni i Gjilanit.

Që nga dita e suspendimit të këtyre zyrtarëve policor të komunitetit serb, në Policinë e Kosovës janë kthyer gjithsej 47 punonjës, njofton Policia e Kosovës, nëpërmes një komunikate shtypi.

Kohë më parë, Ministria e Punëve të Brendshme (MPB) i ka bërë ftesë personale tërë punonjësve policorë të nacionalitetit serb, të cilët janë të suspenduar me pagesë nga Policia e Kosovës që të kthehen në punë.

Veç kërkesës së ministrit të MPB-së, Zenun Pajaziti, drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Sheremet Ahmeti, me shkresë të veçantë zyrtare pat ftuar të gjithë punonjësit serb të suspenduar që të kthehen në punë.

“Ftesës personale të secilit punonjës ju ka bashkangjitur vendimi i Ministrit dhe këto dokumente janë vendosur në pliko dhe i janë dërguar secilit pjesëtar të Policisë së Kosovës të nacionalitetit serb”, thuhet në komunikatë.

_________________
[+] UserName: Armend
[+] Password: *******
[+] Location: Prishtinë
[+] Hoby: Hacking
[+] E-Mail: armend_a16@msn.com

[+] www.DrEnIcA-hG.Tk


DhG-CreW.Org is Back
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://drenica.albanianforum.net
 
Kthehen në punë edhe dy policë serbë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Çetta:Ndodhi edhe kjo
» Dyshohet se me armën që u vra Xhemajl Mustafa, u plagosën edhe Fetah Rudi e Ejup Visoka
» Nuk heqin dorë nga greva edhe pse janë të rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Gjendje lufte në Kumanovë, 9 policë të plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Drenica Hackers GrouP  :: Informohu & Qendra e Forumit :: Të Fundit nga Shkenca & Teknologjija-
Kërce tek: